Pisałam, zdaje się jakiś czas temu, że odizolowaliśmy mami maluchów, bo zrobiła się agresywna do nich. Zablokowało nam to jeden pokój w mieszkaniu - mamy dwa i utrudniło życie wszystkim.
Ale w sobotę otworzyliśmy drzwi i niech się dzieje. Albo się zsocjalizuje albo trzeba będzie szukać jej nowego domu. Dziś mija czwarty dzień, koty się nie pozagryzały, aczkolwiek mruczy na nie, warczy i jak który bliżej podejdzie, to obrywa łapą. Na noc idzie spać sama, bo pewnie działoby się, a jak człowiek rano musi wstać, to dobrze jest się wyspać choć trochę.
Zobaczymy. Rady behawiorystki zadziałały na Melę średnio na jeża, dlatego zdecydowaliśmy się na ten krok. Jesteśmy już naprawdę zmęczeni tym wszystkim. Psychicznie.
Mela spędziła dzisiaj dzień na balkonie, maluchy wchodziły też tam, mami na nie burczała, ale one robią swoje. Jutro będzie gorzej, bo ja będę w pracy od rana do piętnastej, więc chyba ich nie zostawię razem, a mężu jedzie do szpitala na badania. Więc kilka dni będę w kotami sama.
To tak ku pamięci piszę.
U mnie konflikt na linii Fanta-Oszołomki nigdy nie wygasł, ale się wyciszył. Gdy nie wchodzą sobie w drogę, jest ok. Potrafią spać razem na stole obok siebie. Tylko nie wolno Oszołomkom prowokować jej do zabawy, zaczepiać ani patrzeć na nią 😂. Wtedy dostają po łebkach z ostrzegawczym warknięciem albo syknięciem.
OdpowiedzUsuńSą już razem kolejny rok .... zobaczymy, jak to będzie u nas. Zanosi się podobnie, bo Królowa jest tylko jedna. Burczymucha Wspaniała.
UsuńSzacun wielki dla Królowej!
UsuńO tak, to są nasze Królowe, a nawet Krulowe ;) dzisiaj bardzo mało burczała.
UsuńTo ma charakterek Mela, nie ma co!
OdpowiedzUsuńCały dzień w pracy, a myślami w domu!
Trzymam kciuki!
Niestety ma. Jak mnie nie było tyle czasu, to siedziała zamknięta w pokoju osobno.
UsuńTo trzymaj się dzielnie ! Dobrych wyników dla męża.
OdpowiedzUsuńNie ma sily na te kociszcza!
Dziękuję. No nie ma.
UsuńWspółczuję. Taka sytuacja potrafi wykończyć psychicznie. Dobrze, że izolujesz je na noc. Wasz spokój i sen są ważne. Trzymam kciuki, żeby Mela z czasem odpuściła i żeby badania męża poszły dobrze.
OdpowiedzUsuńDziękuję 💗
Usuńsiły życzymy! 💕💕💕💕💕
OdpowiedzUsuńDziękujemy :)
Usuń