środa, 31 grudnia 2014

Sylwestrowo

I tak dobiegł końca ten rok. Nie był łatwy dla mnie, bo to kolejny rok braku stabilizacji zawodowej i problemów zdrowotnych mojego męża, a pod koniec i moich - mniejszego kalibru, oczywiście, ale zawsze mało to przyjemna sytuacja.
Z dobrych wydarzeń to były nasze liczne starty w zawodach, pierwsze "pudła", letnia wycieczka, chrzciny w sobotę i wiele innych wydarzeń, które się zadziały, a trochę pamięci umknęły.
Dzisiejszy dzień spędzimy na wyjeździe. Mąż wynalazł bieg sylwestrowy niecałe 100 km od nas, a przy okazji bal sylwestrowy, na który się zapisaliśmy. Nikogo tam nie znamy, miejscowości, do której jedziemy też nie. Sama jestem ciekawa, jak będzie.
W każdym razie:

Życzę Wam udanego Sylwestra, cokolwiek będziecie robić i gdziekolwiek będziecie go spędzać, a w nowym roku wielu dobrych wydarzeń, by ten był dla każdego udany :)
Wszystkiego najlepszego :)))

18 komentarzy:

 1. Liduś kochana! Zycze Ci wobec tego udanego biegu i wspaniałęgo balu sylwestrowego ( a jaka masz kreację?:-)).
  No i naprawdę dobrego Nowego Roku, bez zmartwień zdrowotnych, zawodowych i wszelakich innych. Wszystkiego najlepszego kochana dziewczyno!:-))***

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi wspaniale! :) Życzę więc udanego biegu, cudownego balu i wszystkiego dobrego w kolejnym roku... bez chorób, z samymi wygranymi biegami, z pracą którą uwielbiasz i w ogóle wszystkim co tylko pragniesz :)
  Buziaki wielkie :******

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech Wam się uda zakończyć stary rok i rozpocząć nowy szczęśliwie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję za życzenia:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

   Usuń
 4. Udanego biegu i cudownego balu! Szczęścia i zdrowia w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bawcie sie dobrze po zwyciestwie w biegu!
  Dobrego roku, Lidus! :***

  OdpowiedzUsuń
 6. Będzie aktywnie! Wygrania tego biegu Ci życzę:) A w nadchodzącym Nowym Roku dużo szczęścia i powodzenia tam gdzie chcesz by się powodziło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pudła sylwestrowego i kąpieli w szampanie jak jaki Schumacher! I balu udanego do białego rana - fajna sprawa - tak w nieznane i nieprzewidywalne:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrej zabawy a najważniejsze humorów na zabawę gotowych. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No! Bo już się bałam, że to tylko jakieś podsumowanko:). A tu bal całą gębą się Wam szykuje. Ale przedtem bieg. Oszczędzajcie siły, coby na jakowyś taniec wystarczyło. Szczęściara!
  Jak Ty się o własnym mężu "wyrażasz". Mąż - też mi coś. A gdzie nasz ulubiony "chłop":))).
  Samych pięknych i szczęśliwych chwil w Nowym, 2015-tym!

  OdpowiedzUsuń
 10. Niech Ci nowy rok przyniesie wszystko, co najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzę szampańskiej zabawy ! A w Nowym Roku zdrowia i samych szczęśliwych dni !

  OdpowiedzUsuń
 12. Lidko, lepszego i spokojniejszego Nowego Roku życzę, no i oczywiście medalu w biegu i szalonego Sylwestra! Bawcie się dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Lidka życzę lepszego samopoczucia w tym nowym 2015 roku :)))) Nie zapominania nawet o drobnych radościach ,to tak jak w korcu maku ,z małych radości powstanie duża RADOŚĆ :))))

  OdpowiedzUsuń
 15. Szampańskiej zabawy, a potem tylko zdrowia, zdrowia i zdrowia:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Kapitalnie zaczynacie Nowy Rok!!!!
  Niech będzie Szczęśliwy dla Was:-))

  OdpowiedzUsuń
 17. Wróciliśmy. Serdecznie dziękuję za Wasze życzenia ♥ O wczorajszym dniu napisze osobny post, zaraz zajrzę na Wasze blogi. Mam nadzieję że spędziliście tego sylwestra równie udanie, jak my.
  Errato - napisałam "mąż", bo jakoś mi tak bardziej pasowało, ale Chłop brzmi lepiej, masz rację :) Post pisałam przed wyjazdem, więc trochę na szybko ;) Ja nie biegłam - nie dopisałam, faktycznie, robiłam za obsługę trasy, czyli foto press ;) i wieszak na kurtkę. Wbrew pozorom jest to ważne i ułatwiające start, jesli się kogoś takiego ma, zwłaszcza zimą, bo po biegu od razu się biegaczowi kurtkę zakłada, żeby go nie przewiało.
  Marija - masz rację z tymi drobnymi radosciami, cały czas trzeba o nich pamiętać i je zbierać, zbierać i zbierać.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo miło mi, jeśli zostawiasz komentarz :) Każdy czytam i na każdy staram się odpowiedzieć.